Logo

Leverkusen, Tolgay’ın peşinde

13 Mart 2018, 13:30

Leverkusen, Tolgay’ın peşinde

Almanya temsilcisi, geçen sezon da peşinden koştuğu tecrübeli futbolcu için atağa kalktı. Son olarak 9 milyon Euro’luk (42.5 milyon TL) teklifi reddedilen Bundesliga devinin bu hamlesi sonrasında Başkan Fikret Orman’ın sezon sonunu işaret ettiği kaydedildi.

Siyah-Beyazlı formayla bu sezon ortaya koyduğu başarılı performansla yıldızını parlatan  online dating dr phil Tolgay Arslan, Avrupa devlerinin ilgisini çekmeye şimdiden başladı. Kara Kartal’la olan sözleşmesini 5 yıllığına uzatan 27 yaşındaki futbolcu için Almanya Bundesliga devi  http://aquanetta.pl/?kostromesp=opcje-binarne-opinie-forum&51a=30 Bayer Leverkusen, yaz dönemini beklemeden atağa kalktı. Yıldız oyuncu için geçen sezon da girişimlerde bulunan ancak son olarak teklif ettiği 9 milyon Euro’luk (42.5 milyon TL) önerisi geri çevrilen Bayer Leverkusen, Beşiktaş’ın kapısını bir kez daha çaldı.

see test rencontre ifrance Başkan değerini belirledi

trading online binario e affidabile Bundesliga temsilcisinden gelen bu girişim sonrasında Başkan Fikret Orman’ın Tolgay’ın değerini 25 milyon Euro (118 milyon TL) olarak belirlediği kaydedildi. Ek olarak Başkan Fikret Orman’ın bu konudaki pazarlıklar için Almanya ekibinin temsilcisine sezon sonunu işaret ettiği kaydedildi. Başkan’ın bu hamleyle birlikte ligdeki şampiyonluk yarışını göz önünde bulundurarak oyuncusunun kafasının karışmasını engellemeyi planladığı bildirildi.

todos los brokers opciones binarias regulados Bir Cevap Yazın

follow link E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

http://www.newmen.eu/pigils/niodjr/12

http://www.bgroads.com/?prosturadlo1=come-guadagnare-soldi-online&d28=6c

source

bdswiss alternative