Logo

Survivor'da büyük şok!

12 Mart 2018, 11:47

Survivor’da büyük şok! Bir kişi gitti! Survivor eleme adayları kim oldu?

Survivor’da Melih Özkaya sakatlığı nedeniyle yarışmadan ayrıldı. Ayrıca Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununun kazananı belli oldu. Peki Survivor’a kim veda edecek. Ünlüler takımı 2 haftadır dokunulmazlık oyununu kazanıyordu. Bu hafta dokunulmazlık büyük çekişmeye sahne oldu ve eleme adayları belli oldu. İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve  detaylar…

Survivor 2018‘de dün gece dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. Bu haftaSurvivor‘da kimin eleneceği büyük merakla bekliyordu. Bu hafta Survivor 2018‘de dokunulmazlık ödülünü kazanan takım Gönüllüler oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Turabi olurken Survivor’da 11 Mart gününün eleme adayları da belirlendi. Nihat, Murat ve Damla Survivor’da haftanın eleme adayları oldu. İşte ayrıntılar…

Dokunulmazlık oyunu kazanan takım Gönüllüler oldu. All Star 6-10 Gönüllüler

Acun: Dominik’te Survivor’a yakışan bir dokunulmazlık mücadelesi oldu.

Nagihan: Sakatlığımdan sonra toparlanmaya başladım. Hazırlanıp geldim fakat karşı takımda iyi oyuncular olduğu için geri planda kaldım. Psikolojik olarak etkilendim. Ben görev insanıyım. Hangi takımda olduğumun önemi yok. Faydam dokunduysa ne mutlu.

İşte Survivor eleme adayları…

Oylama sonucunda ilk eleme adayı belli oldu. Oylamada Nihat (5), Sahra (3), Murat(1), Damla(1) yazıldı ve ilk aday Nihat oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Turabi ikinci adayı Damla olarak belirledi. En iyi performansa sahip Sema ise Murat dedi ve üçüncü aday da belirlendi.Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim yeni bölümde belli olacak.

Bireysel dokunulmazlığı Turabi kazandı

Dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star yani ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Ünlüler takımından Turabi Çamkıran, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak bu hafta adada kalmayı garantiledi. Haftanın en iyi performansının sahibi Sema’da ikinci dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu.

Survivor’da Nagihan değişikliği…

Acun Ilıcalı oyun öncesi herkesi şaşırtan bir değişikliği açıkladı. Gönüllüler takımında Hakan’ın oyunlara ne zaman döneceği henüz netleşmezken Melih’in sakatlık durumu nedeniyle Survivor’a devam edemeyeceği kesinleşti. Daha önceden de Gönüllüler takımında yer almak isteyen Nagihan’ın Gönüllüler takımına geçmesine karar verildi.
Bu karar takım arkadaşları tarafından büyük şaşkınlık yarattı.

Yarışmacıların yerleri değişiyor.

Acun Ilıcalı dün akşamki konseyde sürpriz bir değişikliği daha açıkladı. Yarışmacıların kaldığı adalarda birtakım sıkıntıların yaşanması nedeniyle can güvenliği açısından farklı sahillerde kalmalarına karar verildiğini açıkladı. Yarışmacıların kaldıkları yerler değişiyor.

Melih Özkaya ayrılmak zorunda kaldı.

Survivor 2018’de yaşanan talihsizliklere bir yenisi eklendi, Gönüllüler takımından bir kişi ayrılmak zorunda kaldı. Ilıcalı, Melih Özakaya’nın akubetini şu sözlerle dile getirdi: ‘Melih Survivor’da devam edemeyecek. Sakatlığının durumu Survivor’a devam etmesine imkan tanımıyor. Çok geçmiş olsun kendisine. Çok sevdiğimiz bir yarışmacıydı. Efendiliğiyle gönüllülere taht kurdu. Maalesef geçirdiği sakatlığın durumu tahmin ettiğimizden de ciddi olduğu için, doktorumuz tarafından Survivor’a devam edemeyeceği açıklandı. Melih için Survivor bitmiş oldu’ dedi.

Melih Özkaya kimdir?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Melih Özkaya daha önce bir dizide oynamıştı. Annesi Münevver ve kızkardeşi Melis ile yaşayan Melih Özkaya İstanbul doğumlu. 1988 yılında dünyaya gelen Melih Özkaya şu an 30 yaşında. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Melih Özkaya bunu ünlü olmak için dizi oyunculuğunda kullandı. Bakın Melih Özkaya’yı izleyici hangi diziden, spor meraklıları hangi takımdan hatırlıyor;

Melih Özkaya’nın oynadığı dizi : Oyunculuk kariyerine Melih Özkaya 2011 yılında kamera önü eğitimi alarak başladı. 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinin üçüncü sezonunda rol alan Melih Özkaya, çok başarılı olamadı. Oyunculuk eğitimini devam ettiren Melih Özkaya aynı zamanda voleybol sahalarında yer aldı.

ocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilenen Melih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının ardından profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde alt yapısında oynayan Melih Özkaya 8 yıl süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı.

Melih Özkaya, Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.

Melih Özkaya’nın ailesi…

Melih Özkaya sevgilisi varsa da onu kameralardan uzak tutmayı başaran bir isim. Instagram hesabında annesi Mürvet Özkaya ve kızkardeşi Melih Özkaya ile olan paylaşımları dikkat çekiyor. Melih Özkaya’nın babasından hiç söz etmemesi dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir